Чоловік, який побив фотографа у Луцьку, виявився послушником

Чоловік, який побив фотографа у Луцьку, виявився послушником

Волинь

Хуліганом, який напав на фотокореспондента Володимира Лук’янчука у Луцьку перед головний корпусом СНУ імені Лесі Українки, виявився не священик, а послушник однієї з православних громад в області (послушники, це особи, які готуються до прийняття чернецького сану, й виконують різні послухи при храмах чи моанстирях).

Як розповіли у поліції, конфлікт виник, бо Володимир Лук’янчук зробив незнайомцю та його дамі зауваження. У відповідь посипалися удари. Майбутній священослужитель був напідпитку, як, зрештою, і його жертва. Нападник виявляв агресію і до людей, які намагалися відтягнути його від 69-річоного фотографа, і до поліцейських, які приїхали його затримувати. Більше того, чоловік продовжував подвиги у наркодиспансері, куди його привезли на освідування. Тож поліцейським знову довелося опановувати бійцівський характер затриманого.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!