Більше половини волинських родин отримують субсидії

Більше половини волинських родин отримують субсидії

Волинь

Субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у жовтні отримали 182,1 тисячі домогосподарств області (54,1% їх загальної кількості), що на 6,3% більше, ніж рік тому.

Про це інформує Головне управління статистики у Волинській області.

З початку року субсидії призначено 244,1 тис. домогосподарств (у міських поселеннях – 146,7 тис. домогосподарств, у сільській місцевості – 97,4 тис. домогосподарств) на загальну суму 97,2 млн грн.

Середній розмір призначеної субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на одне домогосподарство у жовтні становив 240,8 грн.

Крім того, у січні-жовтні 33,9 тис. домогосподарств призначені субсидії готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на загальну суму 93,4 млн грн. Середній розмір призначеної субсидії на одне домогосподарство  у жовтні становив 2660,5 грн.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!