Грип наступає

Грип наступає

Волинь

На Волині спостерігається тенденція до росту захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції. З початку епідсезону зареєстровано понад 40 тисяч хворих – до 4 відсотків волинян. Найвищі показники захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції у Камінь-Каширському, Маневицькому районах, Луцьку та Нововолинську. Але перевищення епідпорогу немає ніде, про що поінформувала в.о. директора  Волинський обласного лабораторного центру Наталія Янко.

За її словами, постійно проводиться вірусологічний моніторинг для встановлення збудника, який циркулює на території області. Проведено близько 240 досліджень, і вірусів грипу поки що не виявлено. На сьогодні в області домінують парагрип, аденовіруси, риновіруси.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×