Волинянка шантажувала жителя Мінська інтимом

Волинянка шантажувала жителя Мінська інтимом

Волинь

Мешканець Мінська минулого року познайомився у соціальній мережі «ВКонтакте» із дівчиною, яка назвала себе «Маша Жукова». У подальшому вони перевели спілкувалися у «Skype». Тут пара демонструвала один одному інтимні частини своїх тіл. Дівчина записувала віртуальні розваги на відео, зокрема і те, як чоловік задовольняє себе перед монітором власного комп’ютера. Згодом волинянка надіслала білорусу повідомлення з вимогою сплатити 10 тисяч російських рублів, інакше погрожувала переслати відеозапис інтиму всім його друзям. Чоловік відмовився й матеріали потраили до його знайомих та родичів.

Про це пише «Район.Ковель».

Білорус звернувся до міліції у Мінську. Розслідування встановило, що так звана «Маша Жукова» на зв’язок із потерпілим виходила з України, а саме – з міста Ковеля. Слідчому відділенню Ковельського відділу поліції ГУНП у Волинській області надійшли документи з Республіки Білорусь про надання правової допомоги в розслідуванні кримінальної справи. Суд у Ковелі надав дозвіл місцевим правоохоронцям на тимчасовий доступ до документів фірми-провайдера, щоб встановити реальне місцезнаходження комп’ютерного обладнання шантажистки.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!