Відомий волинський письменник провів творчу сповідь перед земляками

Відомий волинський письменник провів творчу сповідь перед земляками

Волинь

16 червня у Рудці Козинській Рожищенського району, у рідному селі, шеф-редактора «Вісника+К» Євгена Хотимчука відбулася презентація його чотирьох нових книжок «Прощання», «Байструк», «Калиновий щем», «Женила сина Катерина». 

Мистецький захід прийняв місцевий будинок культури і став частиною свята Трійці. Ідея презентації саме у Рудці Козинській виникла не даремно. Адже у своїй творчості Євген Якович чимало образів змалював з жителів села. Як зазначив ведучий вечора заслужений лікар України, літературознавець Володимир Карпук, презентація творів перед своїми земляками – велика сміливість автора, бо не всі герої мають позитивне забарвлення. Своїми переживаннями з цього приводу у вступному слові поділився й сам Євген Хотимчук. Свою презентацію він назвав творчою сповіддю перед земляками.

Своїми враженнями від книг Євгена Хотимчука поділилися читачі та колеги.

Зокрема, аступник головного редактора газети «Волинь-нова» та землячка Євгена Яковича Галина Світліковська: «Тут найприциповіші критики, але  тут і ті, хто найбільше порадіють його досягненням. Євген Якович гордиться, що він син Рудки Козинської. Тут він на усі свята, і під час сумних подій. Його твори з життя, вони наповнені теплотою. Вони оспівують наш край».

Добре слова про Євгена Хотимчука сказала його вчителька Ніна Яцюк. За

Вчителька Яцюк Ніна Василівна згадувала про навчання Євгена Хотимчука. З її слів, букваря він освоїв за три дні, мав тягу до навчання, але багато високих оцінок не отримував, бо з дитинства Хотимчука випала нелегка доля – жити без батька. Чимало дорослих турбот впало на дитячі плечі.

Прямо під час презентації народилася ще одна творча ідея. Її озвучила одна з невісток Євгена Яковича Оксана Самуляк. Шестирічний онук Хотимчука Володя хоче написати повчальну казку для дорослих разом із дідусем.

Євген Хотиимчук привіз землякам і музичний подарунок. На презентації виступили заслужений артист України Василь Чепелюк та дует «Душа Волині» у складі Алли Опейди та В’ячеслава Судими.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×