Ковельчанка потребує термінової допомоги на боротьбу з раком

Ковельчанка потребує термінової допомоги на боротьбу з раком

Волинь

Анастасії Джум – 21 рік. Минулого року їй видалили дві злоякісні пухлини. Дівчина пройшла чотири курси хіміотерапії і тридцять днів радіовипромінювальної терапії. Тоді їй уже доводилося звертатися по допомогу до небайдужих людей. Проте біда не відступає.

«Ми були три рази у Києві. В інституті нейрохірургії виявили у головному мозку пухлину а біля неї багато новоутворень. Нам сказали чим скоріше треба операція», – розповідає Анастасія.

Зараз дівчині потрібні кошти на комп’ютерну діагностику з контрастом на все тіло і МРТ з контрастом головного мозку та на подальше лікування. Анастасія дякує усім  небайдужим людям і знову просить про допомогу. Кошти можна перераховувати на картку ПриватБанку 5168-7573-4201-9801 (мама – Джум Світлана Сергіївна).

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×