КП «Волиньприродресурс» заборонено проводити роботи на бурштиноносній ділянці в селі Галузія

КП «Волиньприродресурс» заборонено проводити роботи на бурштиноносній ділянці в селі Галузія

Волинь

Господарський суд Волинської області заборонив комунальному підприємству «Волиньприродресурс» вчиняти дії, пов’язані з проведенням геологорозвідувальних, пошукових, геодезичних та інших розвідувальних робіт  на земельній ділянці площею понад 8 га в селі Галузія Маневицького району. Відповідну ухвалу суд виніс 12 червня 2018 року на заяву Маневицького місцевого суду, -повідомляє прес-служба прокуратури області.

На цій земельній ділянці підприємством планувалося проводити видобуток бурштину. Ухвала постановлена під час  розгляду господарським судом  області справи за позовом  Маневицької  місцевої прокуратури, поданої в інтересах держави  до Прилісненської сільської ради Маневицького району, КП «Волиньприродресурс» про визнання недійсним рішення сільської ради та визнання недійсною угоди про тимчасове користування комунальним підприємством земельною ділянкою для проведення геологорозвідувальних, пошукових, геодезичних та інших розвідувальних робіт. Дотримання вимог природоохоронного законодавства постійно перебуває на контролі прокурора області.  

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!