Луцьк із Днем народження вітало чимало  гостей

Луцьк із Днем народження вітало чимало гостей

Волинь

Гості з Литви, Білорусі, Польщі та Туреччини приїхали привітати Луцьк із Днем народження. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

«Луцьк є партнером і побратимом 18 міст з різних країн»- вітаючи представників офіційних делегацій, зазначив виконувач повноважень міського голови, секретаря міської ради Григорій Пустовіт з

До Луцька завітали делегації як з дружніх міст України, так із-за кордону. Зокрема, це представники міст Люблін, Торунь, Ольштин, Замость, Жешув та Бартошицького повіту (Республіка Польща), Бандирми (Турецька Республіка), Тауразького та Тракайського районів, міста Каунас (Литовська Республіка), Бреста (Республіка Білорусь). Завітали до Луцька  й представники українських міст, селищ та сіл. Вони приєдналися до привітань лучан з Днем народження їхнього міста.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×