Маленька волинянка потребує нашої  допомоги

Маленька волинянка потребує нашої допомоги

Волинь

Ані Сакидон із села Качин Камінь-Каширського району 6 рочків, вона важить п’ять кілограм, а зріст 56 сантиметрів. Лікарі поставили невтішний діагноз – прогерія Хатчинсона-Гілфорда. Це рідкісне захворювання, що проявляється передчасним старінням організму, -пишуть «Волинські новини».

З такою недугою дитина, на теперішній час – єдина в Україні. Тих, кого спіткала ця недуга, а їх всього кілька десятків у світі називають «старими дітьми». Батьки дівчинки молять Бога, щоб підозри лікарів не підтвердилися.

Мама Ані Іванна Сакидон готова всім пожертвувати, аби її дитина була здорова. Єдина на сьогодні мрія жінки, щоб поставлений лікарями діагноз був помилковим.

Попри складну життєву ситуацію родина Сакидон не опускає руки у боротьбі з хворобою і продовжує лікування та потребує нашої допомоги. Реквізити Ощадбанку: 5167490128347961 (отримувач - тато дівчинки Сакидон Віктор Йосипович).

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!