Маленькій волинянці потрібна допомога

Маленькій волинянці потрібна допомога

Волинь

3-річній Карині Лінник, яка отримала опіки тіла окропом, потрібні кошти на реабілітацію. Про це Інформаційному агентству Волинські Новини розповіла мама дівчинки Катерина.

З її слів, біда трапилася торік  у  - дитина обпеклася окропом на її очах. Дівчинка отримала 40% опіків. «Я була вагітна. Я готувала до купання меншу дитину, гріла воду», - розповідає жінка.
Каже, дитина перечепилася за поріг і ненароком перекинула на себе чайник з водою. У жінки тоді почалися передчасні пологи. Маленька Карина потрапила в реанімацію, Катерина - у пологовий.
«Дитина отримала опіки у побуті. Лікувалась у ВООЦ, була прооперована (13.03.17 року) некректомія ран тулуба, лівої верхньої та нижньої кінцівок шиї, обличчя з КАДП, (28.03.17) ВАДП ран тулуба, лівого плеча та передпліччя з КАДП», - йдеться у виписці з медичної картки дитинки.
Жінка сама виховує п'ятьох дітей, допомагають батьки. Нині дівчинці потрібна реабілітація.
067 84 79 038 - мама Лінник Катерина, Номер картки для переказу допомоги: 4731 2191 0479 8586 (ЛІННИК КАТЕРИНА ВАЛЕРІЇВНА)

               

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×