Олег Ляшко у Луцьку дарував пенсіонеркам троянди

Олег Ляшко у Луцьку дарував пенсіонеркам троянди

Волинь

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко побував у Луцьку з робочим візитом. Він відвідав Луцький геріатричний пансіонат, адже вже тривалий час його команда ним опікується. Для потреб закладу виділили 800 тисяч гривень. За сприяння керівника Радикальної партії на Волині Володимира Кравценюка та керівника фракції Радикальної партії у Волинській обласній раді Юрія Ройка визначили обсяг робіт, які необхідно виконати, щоб пенсіонерам було комфортно жити у пансіонаті. Провели капітальний ремонт прального корпусу, частково закупили нове обладнання. І це лише маленька частинка з цих великих добрих справ, які вдалося зробити персоналу завдяки підтримці Олега Ляшка і його команди. Не лише працівники, а й громадяни похилого віку, ветерани війни та праці, інваліди, які постійно тут проживають зібралися в актовій залі, щоб поспілкуватися з політиком. Зрозуміло, що людей у такому віці турбують проблеми соціального питання. Народний депутат вислухав їхні проблеми та пообіцяв підтримку. Він зазначив, що боротиметься за повернення безкоштовного лікування, підвищення пенсій та зарплат, не допустить, щоб державу роздирали на шматки зсередини чиновники-злодії.

– Наша команда добивається, щоб у держбюджеті на наступний рік зарплата була не менше шести тисяч гривень, а мінімальна пенсія – три тисячі, – наголосив народний депутат.

Поспілкувавшись з мешканцями геріатричного пансіонату Олег Ляшко розчулив жіноцтво оригінальним подарунком: кожній пенсіонерці подарував по по троянді. Бабусі навіть сльози витирали, бо, як зізналася одна, їй ніколи квіток не дарували, а тут сам народний депутат вручає!

Подробиці візиту Олега Ляшка у Луцьк читайте в газеті «Вісник+К».

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×