Прокуратура Волині виграла позов проти екс-керівника Держмитслужби

Прокуратура Волині виграла позов проти екс-керівника Держмитслужби

Волинь

Волинська митниця ДФС виплатила понад 91 тисячу гривень зарплати за час вимушеного прогулу незаконно звільненій працівниці, яка через суд відновилася на посаді. Своєю чергою прокуратура Волинської області звернулася до суду з позовом в інтересах держави, аби ці гроші відшкодував колишній керівник Держмитслужби України. Адже, відповідно до Кодексу законів про працю України, службова особа, винна в незаконному звільненні працівника, зобов’язана покрити шкоду, заподіяну підприємству, установі чи організації у зв’язку з оплатою цьому працівникові часу вимушеного прогулу.

Обухівський районний суд Київської області  задовольнив позов прокуратури, і зобов’язав колишнього керівника Держмитслужби відшкодувати шкоду, завдану виплатою коштів незаконно звільненому працівнику.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!