Розшукують волинських «кіборгів»

Розшукують волинських «кіборгів»

Волинь

Досі зниклими безвісти вважаються троє волинських кіборгів. Усі бійці 7-ї роти 3-го батальйону 80-ї львівської аеромобільної бригади. Наймолодшому Юрію Анатолійовичу Ковальову із села Криничне Маневицького району всього 22 роки. Також зниклими вважаються 33-річний Василь Іванович Смолярчук із Рожищенського району та 30-річний Олександр Іванович Грошев з Любомльщини.

Уже другий день поспіль так звана так звана «служба МНС ДНР» проводить розбір завалів на новому терміналі аеропорту Донецька. До робіт залучити полонених тут же українських «кіборгів». За інформацією волинських волонтерів підняті тіла кількох десятків загиблих.

Родини волинських бійців здали ДНК-аналізи, також передали у Дніпропетровськ дані про особливі прикмети своїх рідних. Офіційно їх немає ні серед загиблих, ні серед полонених.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!