Самотній хворій жінці з Луцького геріатричного пансіонату необхідна допомога

Самотній хворій жінці з Луцького геріатричного пансіонату необхідна допомога

Волинь

У Луцьку шукають небайдужих, які можуть допомогти коштами на операції самотній жінці літнього віку, яка мешкає у Луцькому геріатричному будинку, -пише Волинь 24.

Оголошення з проханням допомогти опублікували в одній із груп у Фейсбуці.

«Звертаюся до небайдужих людей з проханням допомогти одинокій жінці, яка перебуває у луцькому домі пристарілих. Близько місяця назад вона потрапила в реанімацію, де їй було встановлено тимчасовий кардіостимулятор (безплатно). В серпні потрібна повторна операція з встановленням постійного кардіостимулятора (в-ва Німеччина), що буде коштувати від 18 000 грн + ліки і лікарня, інакше людини просто НЕ СТАНЕ. Я не є її родичкою і не маю на руках документів, проте документи є у лікуючого лікаря геріатричного пансіонату. Я з задоволенням і вдячністю супроводжу туди кожного, хто буде мати бажання допомогти пані Таїсії», - пише авторка посту.

Директор геріатричного будинку Алла Гнатюк у коментарі «Волинь24» підтвердила, що ця жінка дійсно перебуває у стінах установи і потребує кардіостимулятора.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!