Трирічній волинянці необхідний  імплант, щоб  відновити слух: рідні просять допомоги

Трирічній волинянці необхідний імплант, щоб відновити слух: рідні просять допомоги

Волинь

У Ані Цюп’яшук із Шацького району, якій 13 лютого виповниться 3 рочки, лікарі діагностували глухоту. Аби дитина змогла почути світ, їй необхідно зробити операцію із вживлення імпланта, який коштує 30 тисяч євро, -пише Район Шацьк.

За словами бабусі дівчинки Галини Петрівни, Аня народилася здоровою, добре чула, навіть почала говорити перші слова: мама, тато, баба. Але, коли взимку захворіла, місцеві лікарі зауважили, що маля недочуває, тому відправили на обстеження до обласної лікарні, а звідти й до Києва. Лікарі діагностували глухоту, що стала ускладненням після перенесеної хвороби.

Маленька Аня терміново потребує операції, яку робити треба в ранньому віці, щоб дитина навчилася розмовляти, адаптувалася в суспільстві та не залишилася глухонімою. Імплантат коштує 30 тисяч євро.

Для сім'ї Ані Цюп’яшук це захмарна сума. Тож родина звертається до небайдужих людей за допомогою.

Кошти на допомогу можна переказати за такими реквізитами: 4149 4991 2107 1326 (мама Цюп’яшук Ольга Анатоліївна). Телефон для контактів: 0683385913 - бабуся Галина Петрівна.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!