У Ковелі виявили міні-завод з виготовлення алкоголю

У Ковелі виявили міні-завод з виготовлення алкоголю

Волинь

У Ковелі податкова міліція Волині спільно з працівниками управління контролю за обігом підакцизних товарів виявили «міні-завод», де масово виготовляли традиційний алкоголь, - інформує ГУ ДФС  в області.

Встановлено, що «підприємливий бізнесмен» в підвальному приміщенні одного з кафе м. Ковеля облаштував  незаконне виробництво традиційних алкогольних напоїв, зокрема, «Хріновуха», «Медовуха», «Вишнівка», «Клюковка», «Лімончелло» та пива без відповідних на те  дозвільних документів.

Фіскали детально зафіксували весь процес незаконного виробництва та реалізації такого алкоголю.  А також з’ясували, що протягом тривалого часу готова продукція власного виробництва  реалізовувалась через мережу розважальних закладів міста.

 З «міні-заводу» було вилучено близько 2 500 літрів водно-спиртової суміші, що використовувалася в процесі виготовлення спиртного та 100 літрів готових алкогольних напоїв в асортименті. Крім того, вилучено імпортне дороговартісне  обладнання, зокрема: циліндрично-конічні танки, варочний котел, фільтр-чан, які забезпечували масове виготовлення такої продукції.  Орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить 1,5 мільйона гривень.

На даний час вживаються заходи щодо встановлення всіх осіб, причетних до такої незаконної діяльності.

 

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×