В Одесі вбили американського пастора, переплутавши з валютником

В Одесі вбили американського пастора, переплутавши з валютником

Україна

Тіло 70-річного громадянина США – пастора однієї з протестантських церков – виявив власник будинку, який винаймав загиблий. Нещасний був зв’язаний та побитий.

Як зазначають у прес-службі ГУНП в Одеській області, спільними зусиллями правоохоронців з різних відомств вдалося встановити коло осіб, з якими спілкувався потерпілий. У їх числі виявився і раніше засуджений чоловік, який неодноразово звертався до проповідника по допомогу. Саме він розповів про свого благодійника приїжджим знайомим.

Як пише «Думська», бандити сприйняли пастора за валютного міняйлу з ринку «Сьомий кілометр». Проникнувши до оселі іноземця, вони зв’язали його, після чого почали бити та душити шнуром. Нападники вимагали видати їм сховок з грошима, якого насправді не було. Зрештою свою жертву бандити задушили і втекли, прихопивши з собою гроші та інші цінні речі вбитого.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!