В Україні  вдесятеро збільшили допустиму норму випромінювання для станцій мобільного зв’язку
З перших уст

В Україні вдесятеро збільшили допустиму норму випромінювання для станцій мобільного зв’язку

6 лютого, 09:38
0
0
Сподобалось?
0

Міністерство охорони здоров’я видало наказ про підвищення граничних норм електромагнітного випромінювання для радіотехнічного обладнання телекомунікаційних операторів.

Про це повідомила прес-служба Міністерства цифрової трансформації.

Зокрема, граничні норми електромагнітного випромінювання для діапазонів дуже високих, ультрависоких, надвисоких частот збільшено у 10 разів – з 10 мікроват на квадратний сантиметр до 100 мікроват.

Таке рішення аргументували необхідністю збільшення потужності й радіусу дії існуючих мобільних станцій, поліпшити рівень сигналу на території, де вже є покриття, а також додати на існуючих локаціях нові діапазони, що підвищить якість зв’язку і дозволить застосовувати нові технології.

Заступник міністра цифрової трансформації Олександр Шелест повідомив, що прийняті норми все ще далекі від тих, що є в більшості країн Європи або Америки.

Цікаво, що у 2017 році в Україні уже послаблювали обмеження на випромінювання для обладнання операторів мобільного зв’язку. Тоді граничні норми збільшили у 4 рази – з 2,5 мікроват на квадратний сантиметр до 10 мікроват.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися