5 серпня 2016, 03:39
0
0
0

У четвер відбулися матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи, де виступали «Олександрія» та «Ворскла». Результати наших команд (як і результат вчорашнього матчу «Шахтаря» у Лізі Чемпіонів) стали відображенням стану справ в українському футболі, де навіть право на участь у євро кубках не завжди залежить від спортивного принципу.

«Хайдук» - «Олександрія» - 3:1

Голи: 0:1 – Старенкький (13), 1:1 – Ніжич (21), 2:1 – Сушич (52 – з пенальті), 3:1 – Сушич (56).

«Хайдук»: 91. Калінич, 4. Білий (26. Башич, 61), 6. Джефферсон, 8. Влашич, 17. Юранович, 18. Кожуль, 19. Мілич, 22. Саїд (11. Охандза, 66), 23. Ніжич, 31. Сушич (32. Тудор, 77), 44. Чосич.

«Олександрія»: 54. Новак, 3. Микицей, 8. Мягков, 9. Пономар, 10. Яремчук (7. Куліш, 73), 11. Цуріков, 17. Гітченко, 26. Шендрик, 27. Старенький (40. Путраш, 57), 44. Банада, 72. Козак.

Після домашньої поразки з рахунком 0:3 ніхто олександрійці практично були позбавлені шансу на позитивний підсумок очної дуелі з «Хайдуком». Все-таки хорватський гранд виявився вище за класом, а команда з Кіровоградщини, за великим рахунком, потрапила до єврокубків за неймовірного збігу обставин в українському чемпіонаті. У повторній зустрічі «Олександрія» розпочала непогано по результату. Але гол Старенького не свідчить про перевагу українського команди тому сильно і не вплинув на психологію хорватів. Господарі поля спокійно продовжували володіти ініціативою і до перерви таки реалізували один зі своїх моментів. Перед походом у роздягальні порушити спокій хорватів міг Банада, але свій момент змарнував неточним ударом.

Не бажаючи валідольної кінцівки матчу хорвати піднатужилися на старті другого тайму і утилізували «Олександрію». Протягом трьох хвилин відзначився Сушич. Спершу поклав гол з пенальті, а потім ще й зі штрафного. Цим хорвати й обмежилися, хоча могли б довести рахунок і до 5:1 чи навіть 6:1.

«Ворскла» – «Локомотива» – 2:3

Голи: 0:1 – Бочкай (2), 1:1 – Перич (49), 1:2 – Фіолич (53), 1:3 – Перич (65), 2:3 – Чеснаков (73).

«Ворскла»: 1. Шуст, 54. Дитятьєв, 17. Чеснаков, 4. Пердута, 6. Скляр (27. Голодюк, 70), 7. Кобахідзе, 8. Ткачук, 11. Бартулович, 23. Сапай (82. Ребенок, 61), 13. Хльобас (99. Зарічнюк, 74), 26. Коломоєць.

«Локомотива»: 12. Загорац, 2. Бартолец, 5. Рожман, 15. Перич, 44. Майсторович, 10. Фіолич (30. Шуньїч, 80), 16. Чорич, 18. Грезда, 31. Цапан, 40. Бочкай (17. Чекічи, 67), 9. Марич (36. Радоньїч, 66).

Нереалізований пенальті: Хльобас.

Якщо з «Олександрією» було усе, в принципі зрозуміло, то «Ворскла» мала і суперника куди слабшого, та й склад у команди Василя Сачка сильніший. Привезена з Хорватії нульова нічия навіювала приємні роздуми про те, яким буде суперник у плей-офф раунді. Але гості змусили полтавчан забути про усі позитиви вже на другій хвилині гри. Контрвипад «Локомотиви» результативним ударом завершив Бочкай, перед тим немов на мопеді об’їхавши повільного Сапая. Цей гол не став катастрофою для ворсклян. Підопічні Сачка мали, як мінімум, зрівнювати рахунок ще у першому таймі. Та удар Чеснакова після кутового прийняла на себе поперечина, а Хльобас не реалізував пенальті, дещо театрально зароблений Пердутою. Відігралися полтавчани практично одразу по перерві. Перич зрізав м’яч у свої ворота, перериваючи простріл Кобахідзе. Розвинути успіх команда Сачка чомусь не змогла. Натомість швидко пропустила гол-красень від Фіолича і дозволила реабілітуватися Перичу за авто гол. Лише після цього Чеснаков скоротив розрив у рахунку, та уболівальникам від того солодше не стало.