Українська молодіжка не дотягнула до фіналу Євро-2023

6 липня 2023, 12:22
0
0
0

Вчора відбувся півфінальний матч молодіжного Євро-2023. Українська збірна вдруге на фінальному турнірі зустрілася з Іспанією. Цього разу, на відміну від групового етапу, за команду Ротаня не «грали» фарт і головний арбітр, а іспанці, навпаки, показали свою найкращу гру.

Іспанія (U-21) Україна (U-21) 5:1

Голи: 0:1 – Бондаренко (13), 1:1 – Руїс (17), 2:1 – Сансет (24), 3:1 – Бланко (54), 4:1 – Орос (68), 5:1 – С. Гомес (78).

Іспанія (U-21): Тенас, В. Гомес, Паредес, Пачеко, Міранда, Бланко (Бернабе, 75), Баєна (Вейга, 75), Сансет (Орос, 59), Р. Санчес (Барренечеа, 59), Руїс (к), С. Гомес (Рікельме, 79).

Україна (U-21): Трубін, Сич, Батагов, Таловєров, Вівчаренко (Брагару, 61), Бражко (Желізко, 61), Бондаренко (к) (Очеретько, 76), Назаренко (Кащук, 46), Судаков, Мудрик, Сікан (Ванат, 61).

Матч від початку і до кінця контролювала команда Іспанії. Тим не менше саме українці відкрили рахунок у грі завдяки сильним індивідувальним діям Мудрика. Його прорив флангом та дриблінг завершилися пасом під удар Бондаренку, котрий уже просто розстрілював ворота суперника. Проте протягом наступних 11 хвилин іспанці не лише відігралися, а й вийшли вперед. Ще раз повернутися у гру українці могли наприкінці першого тайму. Знову Мудрик, попри щільну опіку, примудрився віддати гостру передачу у центр штрафного майданчика, де зльоту пробивав Сікан. Але голкіпер іспанців потягнув удар, а потім ще й не дав зіграти на добиванні.

Ще один короткий сплеск активності в українців був на початку другого тайму. Однак суперник охолодив команду Ротаня черговим голом, а потім довів справу до розгрому.

Отож у фіналі 8 липня зустрінуться Іспанія та Англія, котра в іншому півфіналі обіграла Ізраїль 3:0.