Україна закупила бензин у Росії
Україна

Україна закупила бензин у Росії

5 травня, 18:42
0
0
Сподобалось?
0

Наприкінці квітня “Західна нафтогазова компанія" і "Євростандарт" відновили імпортні поставки автомобільних бензинів з Росії

Про це enkorr повідомили в "Консалтинговій групі А-95" з посиланням на дані власного дослідження.

Бензин марки А-92 поступив в Україну залізницею з Московського НПЗ компанії "Газпромнєфть". Наприкінці квітня - на початку травня ЗНГК оформила імпорт близько 400 тонн бензину, "Євростандарт" - 115 тонн.

4 травня ЗНГК почала пропонувати А-92 Московського НПЗ в дрібнооптовому сегменті з нафтобази у Василькові (Київська обл.).

Востаннє поставки бензинів з Росії в Україну залізницею здійснювалися в 2016 році. Тоді за підсумком року поставили близько 22 тис тонн (трохи більше 1% від балансу ринку).

Того року практично всі поставки здійснювалися з Орського НПЗ компанії "Орськнєфтєоргсінтез", що входить в групу "Сафмар" Михайла Гуцерієва. Найбільшими імпортерами тоді виступали також ЗНГК і "Євростандарт".

Разом з автомобільним бензином "Євростандарт" і ЗНГК з кінця квітня почали імпортувати дизельне пальне виробництва Московського НПЗ "Газпромнєфті". Після 2016 року поставки дизпального з Московського НПЗ в Україні не фіксувалися.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися