Які професії затребувані на Волині під час карантину
Волинь

Які професії затребувані на Волині під час карантину

9 квітня 2020, 17:21
0
0
Сподобалось?
0

Кількість офіційно зареєстрованих безробітних на Волині зросла на 1500 осіб, тобто на 20%.

Бізнес нині на паузі. Однак є сфери, які навпаки активно розвиваються і працюють в умовах карантину, - про це в ефірі 12 каналу розповів директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк.

“Зазвичай в такі періоди було 7500 безробітних осіб. Станом на 1 квітня ми маємо 9100. Це збільшення на 20% . Бізнес сьогодні на паузі. Але не можна говорити, що люди втратили роботу. Закінчиться карантин, бізнес почне відновлюватися. Люди повернуться на свої робочі місця”, – каже Роман Романюк.

Значну частину безробітних, які стали на облік в Центрі зайнятості, становлять заробітчани, які повернулися з-за кордону.

Скоротилася і кількість доступних вакансій. З 4000 їх залишилося всього 380. Щодня в центрах зайнятості на Волині працевлаштовують від 20 до 50 людей, адже частина роботодавців продовжує працювати. Відповідно вони можуть запропонувати роботу.

“Це ті сфери і ті галузі, які здійснюють активну діяльність. Є потреба в продавцях продовольчих товарів та у водіях. Працює також сфера доставки, тому що продукти возять. Ми працевлаштовували на хлібозаводи пекарів, підсобних робітників”, – розповідає Роман Романюк.

Також на Волині є чимало вакансій в сфері сільського господарства, адже весною розпочинається посівна.

“Ми розуміємо, що це сезон, весна. Волинь – аграрна область. Сільське господарство не буде чекати травня для того, щоб провести посівну роботу”, – пояснює директор обласного центру зайнятості.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися