«Гроші і терпіння закінчуються»: Палиця пропонує облаштувати на стадіоні в Луцьку місця для торгівлі
Волинь

«Гроші і терпіння закінчуються»: Палиця пропонує облаштувати на стадіоні в Луцьку місця для торгівлі

26 квітня 2020, 22:27
5
1
Сподобалось?
1

Луцький стадіон планують використовувати під місце для торгівлі. А саме, для реалізації власної продукції фермерів і бізнесменів.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуку повідомляє нардеп Ігор Палиця. 

Текст подаємо без змін:

«У зв’язку з карантином і відсутністю навіть не допомоги, а хоча б елементарної реакції зі сторони державної влади, ситуація на місцях стає катастрофічною! За півтора місяця з початку обмежень все,що було зроблене для боротьби заради здоров’я українців і збереження надії на майбутнє, було зроблено за рахунок місцевих бюджетів! Фінанси на місцях закінчуються, терпіння в бізнесу закінчується, надія на Київ закінчується, залишається тільки віра в самих себе!
Тому, враховуючи безвихідне становище фермерів та підприємців, хто не має можливості продати вироблену та вирощену ними власноруч сільгосппродукцію, враховуючи бажання людей мати цінову та якісну альтернативу продовольчим супермаркетам в місті Луцьку прорахована можливість, зі збереженням всіх санітарних норм, відкриття місця для торгівлі на території центрального стадіону.

Територія стадіону повністю огороджена, що дає можливість контролю входу та виходу, з дотриманням максимально дозволеної кількості покупців в середині чаши. З розрахунку 20 метрів квадратних на одного покупця, та відстані між торговими палатками по три метри по вертикалі та горизонталі, на стадіоні може знаходитися одночасно 350 торгових палаток, 500 покупців, та 250 місць для парковки авто за межами.
Власники стадіону надають його безкоштовно; Фонд Ігоря Палиці « Тільки Разом» готовий закупити 350 палаток і торгове обладнання та надати його безкоштовно для користування; порядок і контроль за санітарними нормами буде здійснювати поліція і муніципальна варта!
Пане Президент, пане Прем’єр-міністр , ми готові забезпечити безкоштовну можливість для фермерів Волині реалізовувати свою продукцію і вижити, а для волинян отримати якісну і дешеву альтернативу!!!
Ми робимо замість Вас вашу роботу! Не допомагайте, ми вже не сподіваємося, просто дозвольте нам самим вижити та зберегти Україну і Українців!»


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Коментарі

 • Виктор
  Виктор

  Мудрое и правильное решение.Давно пора.

  26 квітня 2020, 23:04
  Відповісти
 • Ольга
  Ольга

  І наші дорогі фермери зразу втричі піднімуть ціни? В інтернеті огірки по 25 а на стадіоні почім будуть?

  27 квітня 2020, 10:22
  Відповісти
 • Максим
  Максим

  Проти. Стадіон для спорту, а ринки для торгівлі. Так як воно і має бути

  27 квітня 2020, 12:23
  Відповісти
 • Максим
  Максим

  Ви маєте право відкрити ринки. Не розказуйте басні

  27 квітня 2020, 12:25
  Відповісти
 • Лучанка
  Лучанка

  Давайте всі на стадіон! А тим часом палиця з обох ринків контейнери повивозить!!!!!!!Ще в с...аку його за це поцілуйте!!Рятувальник ситуації!!!

  27 квітня 2020, 14:36
  Відповісти

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися