У Луцьку біля пенсійного - великі черги
Волинь

У Луцьку біля пенсійного - великі черги

1 жовтня 2020, 10:42
0
0
Сподобалось?
0

У Луцьку в черзі до відділу обслуговування громадян пенсійного фонду люди по кілька годин мусять стояти.

Про це мрозповіла кореспондентам Суспільного лучанка Тетяна Кондратюк.

Черга рухається повільно. У приміщенні не створили належних умов для прийому громадян у час пандемії, - каже Тетяна Кондратюк. Жінці треба довідка.

"Минулого місяця брали цю довідку та мій паспорт. Заносили спеціалісту і через хвилин 15 повертали", - каже Тетяна Кондратюк. Сьогодні вона тут стоїть майже годину, а черга не рухається.

Чому виникають черги під відділом Луцького пенсійного фонду

Лучанка Ніна Іщишина стоїть в черзі понад годину. Півроку тому подала документи на оформлення пенсії.

"То не така буква стоїть, то не такий номер коду. Я мала іти на пенсію у 59 з половиною, уже мені 60, а я все ходжу", - каже жінка.

Не могла додзвонитися до Луцького відділу обслуговування громадян лучанка Єва Карпівна. Їй потрібно взяти довідку про розмір пенсії за пів року. Жінка прийшла за цією довідкою і мокне під дощем.

Начальниця відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду у Волинській області Леся Дацюк пояснює, що із запровадженням карантину обмежили прийом громадян у приміщенні установи. В середньому за день тут обслуговують 326 людей.

Чому виникають черги під відділом Луцького пенсійного фонду

Луцьк та Луцький район - це приблизно 65 тисяч пенсіонерів і всі вони обслуговуються у Луцькому відділі. Черги частково виникають через те, що люди не використовують електронні сервіси, не реєструються онлайн. Відтак не можуть рівномірно розподілити свій прихід, - каже Леся Дацюк.

Також відділ обслуговування громадян змінив свою роботу. Раніше тут починали працювати з 8-ої години ранку, нині ж з 10-ої відчиняються. Люди не всі про це знають, тому вже в 9-ій ранку черги біля приміщення.

Чому виникають черги під відділом Луцького пенсійного фонду


Зі слів Лесі Дацюк, в області працює 14 відділів і два сектори обслуговування громадян. Усі вони працюють в такому ж режимі.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися