10 травня 2016, 04:17
0
0
0

Футбольний клуб «Луцьк» зіграв свій перший в історії домашній матч. У рамках третього туру аматорської першості України лучани на стадіоні «Авангард» приймали МФК «Житомир». Не зважаючи на те, що команда грала на головній арені міста, а сама зустріч активно анонсувалася і пропагувалася серед волинських прихильників футболу, ФК «Луцьк» не став зраджувати своїм традиціям і знову програв. На п’ятій хвилині матчу лучани навіть вийшли вперед завдяки голу Полетія. Проте тріумфувати довелося недовго. До середини тайму гості відіграли, а у другій половині зустрічі забили ще два голи. У підсумку ФК «Луцьк» поступився 1:3. Команда після трьох турів без жодного очка посідає останнє місце у своїй підгрупі.

Хоча результат у даному випадку не має значення, так би мовити, матеріального, адже не впливає на подальшу долю ФК «Луцьк». Проте слід пам’ятати, що цей клуб має замінити ФК «Волинь», який довгі роки кував славну історію. ФК «Луцьк» обіцяють швидкий прогрес і злет до найвищого дивізіону українського футболу за кілька років, так само як колись обіцяли Луцьку футбольні єврокубки, реконструкцію стадіону, будівництво бази… Якщо навіть цього разу обіцянки збираються виконувати, то для чого починати нову справу з такої ганьби. Адже і без того ображеного уболівальника не заманити на стадіон поразками від дворових команд. Та й для чого новому клубу такі ганебні сторінки в його історії, яку ніби й почали писати наново, щоб вона була чистою.