У Луцьку разом з пересувним обладнанням затримали білоруських шахраїв, які підробляли платіжні карткиФото прес-служби поліції Волині

У Луцьку разом з пересувним обладнанням затримали білоруських шахраїв, які підробляли платіжні картки

Кримінал

Днями у Луцьку служба безпеки «ПриватБанку» спільно з місцевою поліцією затримала міжнародну групу шахраїв, які розплачувалися за дорогі товари за допомогою підроблених банківських карток американських банків.

Як повідомили в «ПриватБанку», шахрайська операція в одному з магазинів побутової техніки Луцька була миттєво зафіксована автоматичною службою моніторингу транзакцій «ПриватБанку». Інформацію про кардерів було оперативно передано до органів внутрішніх справ, і в результаті спільної операції з правоохоронцями шахраїв було затримано прямо в магазині під час спроби розрахуватися підробленою карткою за мобільний телефон і мультиварку.

Як повідомили у прес-службі Волинського регіонального управління «ПриватБанку».

Затримані шахраї виявилися громадянами Республіки Білорусь. Троє молодих людей організували виїзний «шопінг-тур» в Україну на автомобілі, спеціально обладнаному для виготовлення фальшивок. Під час затримання групи шахраїв у їхньому авто було виявлено та вилучено кілька підроблених карток американських і білоруських банків, ноутбук, обладнання для виготовлення дублікатів платіжних карток і придбані за допомогою фальшивок товари.

У ході попереднього розслідування стало відомо, що шахраї встигли в різних магазинах Луцька здійснити 16 транзакцій за 14 підробленими картками американських банків. Спроба отоваритися через термінали «ПриватБанку» стала останньою для кардерів, оскільки система онлайн-моніторингу транзакцій «ПриватБанку» дозволяє в автоматичному режимі виявляти шахрайські та інші підозрілі операції за картками та рахунками будь-якого банку світу.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!