19 червня 2014, 11:47
0
0
0

Хорвати викинули усю злобу за не зовсім справедливу поразку від господарів турніру на африканців.

Камерун - Хорватія - 0:4

Голи: 0:1 - Олич (11), 0:2 - Перішич (48), 0:3 - Манджукич (61), 0:4 - Манджукич (73).

Камерун: 16. Ітанж, 2. Ассу-Екотто, 3. Н'Кулу, 14. Шеджу (5. Нункеу, 46), 17. Мбіа, 21. Матіп, 6. Сонг, 8. Муканджо, 18. Ено, 10. Абубакар (15. Вебо, 70), 13. Шупо-Мотінг (20. Саллі, 76).

Хорватія: 1. Плетікоса, 5. Чорлука, 6. Ловрен, 3. Праньїч, 4. Перішич (16. Ребич, 78), 7. Ракітич, 10. Модрич, 11. Срна, 19. Саммір (20. Ковачич, 72), 17. Манджукич, 18. Олич (22. Едуардо, 69).

Вилучення: Сонг (40).

По суті матч між Камеруном і Хорватією можна був матчем смерті у групі А. Поразка для обох команд означала виліт з Чемпіонату світу. І хоча підсумковий рахунок свідчить про беззаперечну перевагу європейців, не все було так однозначно. Саме Камерун розпочав матч зі стартового штурму воріт, і реалізуй африканці хоча б щось зі своїх моментів, все могло б скластися інакше. Хорватам допомогло їхнє вміння грати на контратаках. Одна з них принесла успіх уже на 11-й хвилині. А по справжньому змінило гру вилучення камерунця Сонга. Увесь другий тайм африканці провели в меншості. Ці 45 хвилин перетворилися на побиття камерунських «левів».

Після розгромної перемоги Хорватія має шанси на вихід із групи. Для цього потрібно перемогти сильну Мексику, але й самі балканці на сьогодні далеко не хлопчики для биття.