Львівські десантники беруть участь у міжнародних навчаннях у Польщі

Львівські десантники беруть участь у міжнародних навчаннях у Польщі

Львівщина

Майже 500 солдатів з Польщі, України, Литви і Канади беруть участь у військових навчаннях Maple Arch 17. Маневри відбуваються на полігоні Нова Демба, що у Підкарпатському воєводстві Польщі. Їх організатором є литовсько-польсько-українська бригада.

Про це повідомляє «Польське радіо».

«Основною метою навчань є синхронізація роботи підрозділів і зміцнення міжнародного співробітництва та військових відносин між підрозділами бригади. У навчаннях провідну роль відіграють батальйони з Польщі та України: 5 батальйон підгалянських стрільців з 21-ї Стрілецької підгалянської бригади та 1 батальйон 80-ї Повітряно-десантної бригади зі Львова. Військові навчання у Новій Дембі розпочалися в неділю і триватимуть до 16 листопада», – йдеться у публікації. 
Спільну литовсько-польсько-українську бригаду створено у 2014 році. Основним її завданням є участь у миротворчих операціях. Бригада також повинна бути основою для створення ще однієї бойової групи ЄС.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!