У Завокзальному районі Луцька старт опалювального сезону зірвався через аварію

У Завокзальному районі Луцька старт опалювального сезону зірвався через аварію

Волинь

Нині частина мешканців 33-го та 40-го мікрорайонів Луцька залишаються без теплопостачання і гарячої води. Причина такої ситуації криється у зношеності мереж, які не витримали навантаження, і стався порив. Через це було зупинено подачу теплоносія. Нині на вулиці Кравчука в районі 15-го будинку тривають ремонтні роботи. Проблема й у тому, що порив стався на трубі діаметру 530 міліметрів, а вартість її дуже висока, повідомляють у відділі інформаційної роботи Луцької міської ради.

Міський голова Микола Романюк дав вказівку виділити ДКП «Луцьктепло» кошти з міського бюджету для закупівлі необхідних матеріалів. Нині працівники підприємства працюють над заміною мережі. Загалом тут буде прокладено 57 метрів тепломагістралі. Роботи планують завершити максимум до кінця суботи.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!