Лучан просять заплатити за воду, інакше доведеться платити за новим більшим тарифом

Лучан просять заплатити за воду, інакше доведеться платити за новим більшим тарифом

Волинь

11 серпня відбулося засідання НКРЕКП, на якому переглянули тарифи на водопостачання і водовідведення для ряду водоканалів України, серед яких і КП «Луцькводоканал». До тепер діяв тариф, за яким загальна вартість води та стоків становила 9 гривень 30 копійок за метр кубічний. Згідно нових розрахунків, вартість метра кубічного води та стоків для мешканців багатоповерхівок становитиме 10,60 грн (водопостачання – 5,10 та каналізація – 5,50), а приватного сектору – 9,70  грн (вода – 4,67 та каналізація – 5,03).

КП «Луцькводоканал» зазначають, що підняття вартості послуг пов’язано з подорожчанням енергоносіїв та інших матеріально-технічних ресурсів.

«Внаслідок підвищення цін на складові послуг без одночасного підвищення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення КП «Луцькводоканал» отримало збитки за 6 місяців 2016 року в сумі 3 млн 280 тис. грн.», – йдеться у повідомленні на офіційному сайті підприємства.

Адміністрація «Луцькводоканалу» звертається до споживачів та боржників й рекомендує розрахуватися за спожиті послуги за діючими тарифами, оскільки незабаром ціна на воду зросте.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!