Порахували скільки вартувало лучанам тепло у березні

Порахували скільки вартувало лучанам тепло у березні

Волинь

Нарахували плату за послугу з централізованого опалення за березень лучанам, які мешкають у будинках без засобів обліку теплової енергії. Оскільки тариф залежить від середньодобової температури, у березні від базового тарифу 30,07 гривень за квадратний метр відраховано 9,02 гривні, відповідно вартість склала 21,05 гривні за квадратний метр (фактична середньодобова температура зовнішнього повітря становила +6,04 С, що вище від середньодобової розрахункової температури зовнішнього повітря, врахованої в тарифі -  + 1,47 С).

Про це йдеться у повідомленні прес-служби ДКП «Луцьктепло».
У розрізі місяців лучани платили за такими тарифами:
жовтень – 18,54 грн за кв. метр. при температурі - +5,6 С (при умові подачі теплоносія 10 жовтня);
листопад – 29,56 грн за кв. метр. при температурі - +1,7 С;
грудень – 34,31 грн за кв. метр. при температурі – мінус 0,86 С;
січень – 42,66 грн за кв. метр. при температурі – мінус 5,45 С;

Лютий - 35,29 грн за кв. метр. при температурі - мінус 2.09 С.

Також зазначається, що субсидіантам, яким рахунок за опалення теплопостачальні підприємства формують за нормою із врахуванням фактичної температури зовнішнього повітря, буде компенсовано різницю, обумовлену зміною тарифу за тепло. Це зроблять по закінченню опалювального сезону, коли буде вираховано середній тариф.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!