З «Волині» можуть зняти 6 очок

З «Волині» можуть зняти 6 очок

Волинь

З ФК «Волинь» можуть зняти 6 очок за невиконання рішення ФІФА щодо виплати боргу колишньому футболісту сербу Саші Стевічу. Цей борг тягнеться з 2013 року. Екс-хавбек луцької команди виграв справу проти «Волині», й ФІФА своїм рішенням зобов’язала лучан виплатити Стевічу 70 тисяч доларів до 15 квітня. «Волинь» протермінувала виплату боргу, водночас відправила футболісту лист з обіцянкою закрити його до 30 квітня. Однак цього так і не було зроблено.

Саша Стевіч направив відповідне повідомлення у ФІФА. Це він підтвердив Sport Arena. Тепер з луцького клубу можуть зняти шість очок.

Зокрема, у рішенні ФІФА щодо Саші Стевіча йдеться, що в разі несплати боргу з Волині негайно знімуть шість очок в турнірній таблиці УПЛ. Якщо Волинь не віддаватиме йому гроші і далі, то наступне покарання з боку ФІФА передбачає переведення клубу в Першу лігу.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!