Лучанин, який знущався над котом і викинув його через вікно, сяде на п’ять років

Лучанин, який знущався над котом і викинув його через вікно, сяде на п’ять років

Волинь

Cуд виніс вирок 21-річному лучанину Юрію Гнатюку, котрий став «відомим» минулого року разом із переселенкою з Луганщини Любов’ю Таропіною. Обоє вони знущалися над кошеням і знімали це на відео, виклавши його згодом в Інтернет. Кота клали у морозильник, у духовку, та у пральну машину. А згодом просто викинули через вікно. Тварина кілька днів помучилася й померла.

Як пише «Волинь 24», Юрія Гнатюка визнали осудним і відправили його за грати на 5 років і 1 місяць. Річ у тім, що хлопець на момент вчинення цього злочину уже був засуджений умовно на три роки за навмисне завдання важких тілесних ушкоджень.

Любов Таропіну засудили раніше, ще наприкінці 2016 року. Їй призначили покарання у вигляді до 3 років та 6 місяців позбавлення волі зі встановленням 2-річного іспитового строку. Дівчина повернулася з матір’ю на Луганщину. А нещодавно вона фігурувала у відеоблозі своєї подруги з Луцька.

Схожі новини

Коментарів: 3

 • Дмитро
  16 червня 2017 року, 17:26 - Відповісти
  0
  Такі виродки взагалі не мають жити. Воно вийде з в"язниці і буде продовжувати вбивати. Сподіваюсь, що в"язниця все розставить по своїх місцях.
 • нема проблем
  16 червня 2017 року, 22:00 - Відповісти
  0
  Нещодавне знищення майже тисячі коментарів у Волиньпості і сьогоднішнє /не набагато меньша кількість/ у ВГОЛОС корумпованими темними силами ще раз підтверджує гіперкорупцію в ЛВПУ і УОН. - Варіант "кінці в воду" не пройде. Докази злодійств та гіперкорупції в освітніх установах будуть і дальше висвітлюватись в усіх інтернетвиданнях Волині і не тільки... до тих пір вся злодійська братія , породжена батовим, постане перед судом. Довго, складно, але це буде! ..... "Активне коментування" останнім часом чергової училищної проблеми / затяжний конфлікт в адміністрації училища/ незначної кількості нових коментаторів з матюкливою лексикою це всього лиш відволікаючий момент від проблеми, породженої батовим , та результатів груднево - січневої ревізії аудитслубою фінансово - господарської діяльності училища Конфлікт між керівниками училища - це окрема тема, яка не залишиться поза увагою ЗМІ. А "заслуги" батових, поповичів, грушок, некрасових , панькевичів, максимчуків просто зобов'язані бути оцінені статтями ККУ.... Пригадується один з останніх коментарів: "в 9ПТУ керують максімчуки ...". Щодо "керівництва" максимчуків,- то вони приживались і лизали всім училищним директорам, ставлячи їх в залежність і заробляючи на цьому солідні дивіденди. Саме максимчуки можуть стати зв'язковою ланкою між злодіяннями батовської бригади і сьогоднішніми проблемами училища /вони й тут добряче задіяні/.... Вчасно зупинитись і піти - це теж мистецтво, але надто важко це зробити. Дякуємо батову і його покровителям... - марафон вартий уваги книги рекордів Гіннеса! Див. на сайті батов г ф
 • покарання уникнули
  17 червня 2017 року, 08:19 - Відповісти
  0
  В даному випадку(підробніше на сайті батов гф - Корупція ПТО волині покриває влада і правоохоронці ...) корупціонерами розкрадено на мільйони - ПОКАРАННЯ НІХТО НЕ ПОНІС ! ! ! Над свідками знущались ! Людей били , ставили на коліна . Знущались , залякували , шляхом обману і підкупу ... всі вийшли сухими з води .зщ

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!