Поляки подарували волинському райцентру пожежну вантажівку

Поляки подарували волинському райцентру пожежну вантажівку

Волинь

Іваничівська селищна рада і гміна Консковоля Республіки Польща уклали договір про співпрацю, першими плодами якої став подарунок іваничівцям пожежного автомобіля.

Про це пише «Буг».

Пожежний автомобіль перетнув кордон України і запаркувався в гаражі і.

Як повідомив начальник 18-ої пожежно-рятувальної частини Управління державної служби України селища ІваничОлександр Хом’як, автомобіль пройшов розмитнення, воно було безкоштовним.

– Зараз ми відправили документи в Київ на постановку автмобіля на військовий облік, так як пожежна частина воєнізована. Машина буде на українських військових номерах.

– Попередньо ми домовлялися, що до кінця грудня наші польські партнери приїдуть в Іваничі і на зустрічі з працівниками 18-ої пожежної рятувальної частини урочисто передадуть цей автомобіль новим власникам на українській стороні, – повідомив заступник селищного голови Микола Пасевич.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!