Лучанці відірвало руку на заробітках у Польщі

Лучанці відірвало руку на заробітках у Польщі

Волинь

Молода лучанка Альона Романенко працювала у містечку Любонь неподалік Познані у прасувальні. Робота полягала в обслуговуванні спеціальних машин, які затягували білизну і видавали її уже попрасованою. Однак, коли утворювався вузол, працівниці мали витягувати простирадла. Саме під час такої операції руку Альони Романенко і втягнуло у гарячу машину. Кінцівка лучанки тривалий час пробула у такій пастці, адже господар прасувальні не дозволяв зупинити обладнання. Жінка каже, що не втрачала свідомість і їй було страшенно боляче, вона навіть пам’ятає як їй відірвало руку, і як робили першу операцію. Загалом їх проведено уже дві. Попереду третя.

Власник прасувальні не усунувся від проблеми, лише одного разу провідав травмовану працівницю, але нічим не допоміг. Виручають Альону Романенко абсолютно сторонні небайдужі люди.

Чоловік потерпілої Андрій Романенко записав розповідь дружини про інцидент і виклав відео у YouTube.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!