Волинь отримає кошти на «Нову українську школу»

Волинь отримає кошти на «Нову українську школу»

Волинь

Майже 54 мільйони гривень  державної субвенції отримає  Волинь на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа». Про це стало відомо у четвер, 24 травня, під час засідання постійної комісії Волинської обласної ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики, -повідомляє Волинська правда.

Начальник управління освіти, науки та молоді Волинської  ОДА  Людмила Плахотна детально розповіла, як ці кошти поділять.

« 37,7 мільйона витратимо на закупівлю дидактичних матеріалів, меблів та обладнання, а решту коштів – це 15,9 мільйона використаємо на підготовку тренерів-педагогів та вчителів початкових класів».

Також посадовиця зауважила, що 90% грошей, які виділять на навчання, піде на Інститут післядипломної освіти, а 10% – на райони.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×