«Луцькводоканал» посилив охорону об’єктів через загрозу диверсій

«Луцькводоканал» посилив охорону об’єктів через загрозу диверсій

Волинь

Об’єкти КП «Луцькводоканал» мають стратегічне значення для життєдіяльності Луцька. З метою недопущення будь-яких провокацій та диверсій, які могли б спровокувати збої в роботі системи водопостачання та водовідведення та нести загрозу місту, окрім власної служби охорони головні об’єкти підприємства охоронятимуть ще й бійці роти патрульної служби міліції особливого призначення «Світязь» та іншого спеціального підрозділу. Вони чергуватимуть на водозаборах навіть у нічний час.

Разом з цим, зі співробітниками охорони підприємства проведені додаткові заняття щодо забезпечення режиму фізичної охорони об’єктів, а також алгоритму дій при виникненні надзвичайних ситуацій. Крім цього, водозабірні станції обнесені бетонним парканом з колючим дротом та встановлені пропускні пункти, на яких охоронники підприємства несуть постійну добову охорону.

Прес-служба «Луцькводоканалу» також нагадує, що укладено угоду «Кобра-Сервіс», згідно якої всі об’єкти водоканалу спільно охороняються відомчою охороною підприємства та ПП «Кобра-Сервіс», та в разі виникнення надзвичайних ситуацій на об’єкт прибувають працівники зазначеного підрозділу.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!