"Укрзалізниця" планує створити у Ковелі логістичний термінал

Волинь

ПАТ «Укрзалізниця»  веде переговори щодо залучення інвестицій у створення великого логістичного термінала в Ковелі. Зокрема, планується відновлення 65 км євроколії та будівництво вантажного термінала, -повідомляє прес-служба «УЗ».

За словами  в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова,  наразі компанія опрацьовує можливість створення термінальних комплексів: «Одне з перших перспективних місць для цього – залізничний вузол у Ковелі, який знаходиться за 65 км від кордону з Польщею. Це один із найпотужніших залізничних вузлів Західної України, унікальною перевагою якого є діюча так звана вузька залізнична колія, що пов’язує Україну з Євросоюзом. Як показує досвід, там є всі передумови для створення потужного логістичного центру. Про це ж свідчить і великий інтерес інвесторів до проекту».

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!