Вусенко – все ще законний секретар Луцької міської ради

Вусенко – все ще законний секретар Луцької міської ради

Волинь

Апеляційний суд залишив в силі рішення суду першої інстанції про скасування рішення Луцької міської ради, яким Юлію Вусенко було звільнено з посади секретаря Луцькради без фактичного поновлення.

Відповідне рішення у суді апеляційної інстанції прийняли учора, 5 липня, – пише «ВолиньPost»
27 березня Луцький міськрайонний суд задовольнив позов Вусенко до Луцькради, в якому вона просила визнати її «повторне» звільнення з посади секретаря міської ради 6 липня минулого року протиправним та скасувати відповідні пункти прийнятого рішення. Міська рада спробувала оскаржила це рішення у Львівському апеляційному суді, однак безуспішно.

Перший раз Луцька міська рада з порушенням процедури звільнили Вусенко 15 березня 2017 року, а потім, після програних судів, «перезвільнила» 6 липня 2017 року, але знову не у той спосіб, який розтлумачила Феміда.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!