Знедолених волинських дітей — на відпочинок до Словенії

Знедолених волинських дітей — на відпочинок до Словенії

Волинь

За підтримки Міністерства закордонних справ Словенії і завдяки фінансовій підтримці Словенського Червоного Хреста з 2005 року проводиться оздоровлення українських дітей з малозабезпечених сімей, які проживають у чорнобильській зоні.

Оздоровлення проходить у реабілітаційному центрі Дебелі Ртіч, де  діти мають змогу не лише відпочити, а й підлікуватися.

Цьогоріч словенський Червоний Хрест взяв на себе всі витрати, пов'язані з оздоровленням. Волинська ООТЧХ України перерахувала 15 тисяч 210 гривень на проїзд дітей. З 20 по 29 серпня у складі української групи з Волині перебуває 13 дітей: Андрій Подзюбанчук, Катерина Хоровець, Олександр Зінчук, Ілля Остапук з Камінь-Каширського району; Максим Будько, Богдан, Передернін Софія Приходьмо, Каміла Іванісік з Любешівщини; Наталя Захарчук, Оля Захарчук, Віталій Тарасюк, Олександр Любчик, Софія Дулько з Маневицького району.

Повноцінне харчування, заспокійливий середньоземноморський клімат, різноманітна екскурсійна програма та зустрічі, дадуть можливість нашим дітям повернутись у свої домівки здоровими і щасливими.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.visnyk.lutsk.ua

Хочете отримувати цікаві пропозиції на свою пошту?
Вкажіть свій емейл.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!