Сільгоспвиробники Волині б’ють на сполох через високі ціни на хліб в області і знають як вирішити проблему
Волинь

Сільгоспвиробники Волині б’ють на сполох через високі ціни на хліб в області і знають як вирішити проблему

21 листопада 2014, 12:03
0
0
Сподобалось?
0

Волинська область, яка ніколи не мала проблем з хлібом і вважається аграрною, цього року зіштовхнулася з серйозною проблемою. Підприємство КХП №2, яке уже багато років відповідало за формування державного резерву зерна і забезпечувало борошном за доступними цінами хлібопеків області, нині на грані повного краху. За останні десять років підприємство вже вдруге фігурує у кримінальних справах щодо великого розкрадання зерна.  Нині на підприємстві тривають перевірки його робота заблокована.

За словами директора сільськогосподарського приватного підприємства «Рать» Луцького району Віктора Шумського, КХП №2 свідомо доводили до такого стану. Директорами стратегічно важливого підприємства в останні роки призначали людей без спеціальної освіти і без обов'язкового погодження з обласною владою. Цього року під час жнив КХП №2 не закупило жодної тонни зерна. Через це вгору пішли ціни на хліб в області. Зокрема, кілограм хліба з пшеничного борошна на Волині коштує 7 гривень 20 копійок, з житнього - 6 гривень 87 копійок. Це практично найвища ціна по всій Україні. Дорожчий хліб тільки у Києві та у столичному регіоні. Причина у тому, що хлібопеки закуповують дороге борошно у приватних підприємств, у тому числі у спекулянтів.

Віктор Шумський від імені сільгоспвиробників області закликав голів Волинської облдержадміністрації та Волинської обласної ради звернутися до Арсенія Яценюка щодо прискорення процесу відновлення роботи КХП №2. Нині це підприємство досі не має керівника, наростає соціальна напруга. Тож просять цього разу призначити на посаду директора професіонала, який би користувався довірою сільгоспвиробників Волині.

 


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися