Фото з сайту Волинської єпархії УПЦ
Волинь

Митрополит Онуфрій у Луцьку очолив торжества з нагоди Собору всіх святих землі Волинської

24 жовтня 2015, 11:22
7
2
Сподобалось?
2

У п’ятницю у Луцьку побував митрополит Київський і всієї України Онуфрій. З нагоди свята відбулося богослужіння у тимчасовому храмі Всіх святих землі Волинської. Його очолив предстоятель УПЦ Онуфрій. Йому співслужили митрополит Волинський і Луцький Ніфонт, настоятель Києво-Печерської Лаври, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павло, митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишгородський Олександр, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, архієпископ Володимир, керуючий Володимир-Волинською єпархією, єпископ Ірпінський Климент, та сонм священиків.

Предстоятель УПЦ вручив орден Миколи Чудотворця благодійнику Василю Токарському.

Митрополит Онуфрій відслужив заупокійну молитву за загиблими правоохоронцями у храмі на честь Георгія Побідоносця, що на території УМВС України у Волинській області, а також зустрівся з вихованцями Волинської духовної семінарії.

 


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Коментарі

  • лучанка
    лучанка

    Не все золото, що блищить.

    24 жовтня 2015, 12:30
    Відповісти
  • лучанка
    лучанка

    забули уточнити - УПЦ Московського патріархату!

    24 жовтня 2015, 14:18
    Відповісти
  • Cофія
    Cофія

    Присутність митрополита могли відчути всі, хто проходив чи проїжджав того дня біля храму. Машини стояли в два ряди, перпендикулярно, повздовж і поперек, одним словом як хто хотів і де хотів і навіть на газонах під самою поліклінікою і на пішоходних доріжках. І машина ДАІ разом з ними, спокійно за цим спостерігаючи. Невже їм панам можна?

    24 жовтня 2015, 15:37
    Відповісти
  • Укропець
    Укропець

    Моі любі, пробачте за незручності, раз на рік таке свято. Що до патріархатів, то важливіш для мене -який я християнин. Тут, у вівтарі храму зустрів військовослужбовця ЗСУ-парафіянина який приіхав зі сходу. Він стояв і молився. Дійсно, не все те золото, що блищить. Але він як і я любить свою Украіну і УПЦ в якій з маленького...

    24 жовтня 2015, 19:30
    Відповісти
    • а що
      а що

      там на сході в церквах того патріархату проповідують?як благословляють гіві та моторол..де центральне керівництво обласне..не на тій окупованій території?чи вона для вас,гаспадін не окупована?дзімократія тут а там як схочем?..війни немає..

      24 жовтня 2015, 20:03
      Відповісти
      • Не витріщайся на Схід,дивись що у тебе під носом робиться.Люди йдуть ,значіть,ВІН ЛЮДЯМ угодний.

        24 жовтня 2015, 22:07
        Відповісти
  • чекаєш
    чекаєш

    на схід тут?угодний...в церкву по брєжнєва?

    24 жовтня 2015, 22:23
    Відповісти