Шукати підробіток стало легше: у Луцьку з’явився спеціалізований сервіс

Шукати підробіток стало легше: у Луцьку з’явився спеціалізований сервіс

Актуально

У Луцьку розпочав роботу сервіс "Метнись Кабанчиком" - проект, який дозволяє за декілька «кліків» знайти підробіток чи перевіреного виконавця для побутових і інших послуг. Він вже вдало зарекомендував себе в українських мегаполісах (зокрема, в Києві та Харкові), а зараз просувається у регіони. В Луцьку сайтом зацікавилося вже декілька сотень містян і, за інформацією представників сервісу, кількість зареєстрованих користувачів зростає.

«Головна ідея проекту – поєднання інтересів двох категорій людей», - зазначає керівник «Метнись Кабанчиком» Роман Кірігетов. – «Багато кому треба допомога, і хочеться доручити задачі людям, яким можна довіряти. Ще більше людей хочуть знайти підробіток в Луцьку на зручних умовах. Наша справа – просто дати цим людям зручно шукати одне одного».

Сервіс обіцяє підробіток для всіх

Проект став першим у цій ніші, пропонуючи шукати додаткову роботу всім людям, незалежно від їх освіти, кваліфікації, стажу. Згідно інформації з сайту, шукати підробіток можна у 15 напрямках: від побутової сфери до сфер освіти, краси та здоров’я. Згідно попиту серед замовників, до найпопулярніших відносять такі напрямки:

домашній майстер - послуги електрика, допомога сантехніка, ремонт меблів і т.п.;

клінінг – прибирання к квартирах, офісах, миття вікон, чистка килимів;

побутові послуги: від приготування їжі до догляду за хворими;

ремонт ноутбуків та комп’ютерів;

освіта – написання рефератів, курсових, послуги репетитора.

«Я через цей сайт наймаю людей для дрібних поручень», - розповідає бухгалтер з Луцьку Алла. – «Коли на роботі «аврал», я повертаюся вночі. Нікому зустріти доньку зі школи, приготувати вечерю, зробити прибирання. Ось для цих задач я й наймаю виконавців. Радує, що можу сама обирати, кого можна без ризику пустити в будинок».

 

Безпечно і зручно

Сервіс гарантує безпеку для замовників – це реалізується за допомогою перевірки виконавців. Щоб отримати статус перевіреного, людині пропонують вказати при реєстрації паспортні дані, пройти онлайн-співбесіду та онлайн-«екзамен» на перевірку знань про правила ресурсу. Захищені й виконавці: адміністрація сервісу відслідковує всі завдання та видаляє підозрілі.

«Мені подобається, що «Метнись Кабанчиком» наче біржа фрілансу – дає можливість шукати підробіток, продивляючись список з конкретних задач, подаючи заявки на найцікавіші з них». – розповідає Микола, зареєстрований виконавець. – «Завдяки цьому я трачу на пошуки кілька хвилин на день, і майже завжди знаходжу щось, щоб мати свіжу копійчину».

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×