Луцьк прийме форум з інтернет-маркетингу

Луцьк прийме форум з інтернет-маркетингу

З перших уст

8 грудня у Луцьку відбудеться «WEST iMARKETING FORUM 2017». Організатори – «Бізнес-академія практичного менеджменту» – обіцяють познайомити учасників із інструментами нового покоління. Протягом 10-годинний програми форуму ви навчитеся розробляти Digital-стратегію, правильно підбирати інструменти інтернет-маркетингу, дізнаєтеся, як правильно вимірювати ефективність реклами в мережі.

«Офлайн-бізнес дрейфує в онлайн, рекламні та промо-кампанії активно висвітлюються в соціальних мережах і онлайн-інструментах, проводиться аналіз даних Google Analytics. Але чи достатньо цього? Доповіді Форуму сформовані таким чином, щоб показати цілісну картину Інтернет-маркетингу: відштовхуючись від розуміння споживача, переходячи до стратегії та її втілення. ТОП-спікери, успішні кейси, моделі та стратегії стануть не просто пізнавальними, а дадуть орієнтири для трансформації зусиль. Тому наш Форум – не тільки для digital-фахівців. Він буде корисним як маркетинг-директорам і бренд-менеджерам, так і власникам малого бізнесу та топ-менеджерам компаній», – зазначають організатори.

Форум відбудеться на базі кіно комплексу КРТ «Адреналін Сіті» (вулиця Карбишева, 1) 8 грудня. Реєстрація учасників з 8:30.

Зареєструватися, ознайомитися з програмою та спікерами можна тут.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!