Інтернет-шахраї «нагріли» двох подружок-лучанок

Інтернет-шахраї «нагріли» двох подружок-лучанок

Волинь

28-річна лучанка продавала одяг через Інтернет. Товаром зацікавилися чоловік. За домовленістю покупець мав здійснити передоплату, відправивши гроші на платіжну картку. Через деякий час, до лучанки знову зателефонували. Цього разу невідомий чоловік представився працівником банку. Він повідомив, що на її картку мають прийти гроші, але фінансову операцію виконати неможливо, оскільки платник – юридична особа. Однак, невідомий переконав потерпілу надати йому пароль до картки, аби мати можливість зарахувати на неї гроші. Після недовгих вагань жінка погодилась, і миттєво позбулася 20 тисяч гривень, які були на рахунку. Зрозумівши, що щось не так, потерпіла забила на сполох. «Працівник банку» її заспокоїв і сказав, що стався збій операції, і кошти зараз повернуть назад. Для цього необхідно назвати ще трьох поручителів, які мають платіжні карти цього банку. Жінка надала дані ще трьох поручителів, своїх знайомих. Тож, на вудку пройдисвітів потрапила ще і 31-річна подруга лучанки, у якої шахраї аналогічним способом видурили 12500 гривень.

На жаль, шахрайство з інтернет-покупками явище не нове. Щодня пройдисвіти вигадують все нові й нові схеми.

Однак, у жодному разі ніколи й нікому не слід називати персональних даних: ПІН-код банківської картки, CVV-код та пароль. Ці дані повинен знати лише власник картки.

Якщо все ж таки ви стали жертвою інтернет-шахраїв, одразу повідомте за телефоном «102». Тільки в такому випадку правоохоронці зможуть за гарячими слідами встановити та затримати зловмисників.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!