У Ковелі знайшли невідоме масове поховання

У Ковелі знайшли невідоме масове поховання

Волинь

У Ковелі під час викопування піску на вулиці Ватутіна в районі міського кладовища виявили чимало людських останків. Тут хтось видобував пісок, а скелети людей просто вивертав на поверхню на одну кучу.

Про це розповів у «Фейсбук» ветеран АТО Віталій Пясецький.

«Вчора з друзями, старими «пошуковцями» заскочили туди і трішки офігіли. Тіла явно не з кладовища. Скинуті купою були по смерті, так само в купу, тепер скидаються ще раз. Тоді заважали комусь жити і тепер, комусь стоять на заваді «баб осики» косити. Сьогодні скинув інформаію на пошуковий загін «Відродження», та в поліцію. Схоже ,що це розстрільні ями, де можуть бути і радянські військовополонені, а можливо мирні жителі чи євреї. І, здається, машинка закрутилась. Будемо сподіватись,що мертві будуть з повагою поховані. Але ще знайти б те бидло, яке так віднеслось до останків», – написав він.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!