Верховна Рада досі не отримала необхідних документів для призначення перевиборів Луцького міського голови

Верховна Рада досі не отримала необхідних документів для призначення перевиборів Луцького міського голови

Волинь

До секретаря Луцькради Ігоря Поліщука із Комітету Верховної Ради з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування скерували листа з пропозицією оперативно надіслати копію рішення Луцькради про дострокове припинення повноважень Луцького міського голови.

Копія із відповідним рішенням має бути завірена належним чином, повідомляє «Конкурент».
Нагадаємо, що Луцький міський голова Микола Романюк помер 3 лютого цього року. Понад місяць у міській раді тривала боротьба за владу, підсумком якої стало переобрання секретаря міськради (за даних умов – виконувача обов’язків міського голови). Крісло, зрештою, таки виборов укропівець Ігор Поліщук. До цього моменту сформована під його обрання більшість навідріз відмовлялася від голосування за прийняття до уваги факту смерті Миколи Романюка. Не одразу було проголосоване відповідне рішення і після приходу на посаду Ігоря Поліщука. Цей «історичний» момент нарешті стався 29 березня, коли міська рада проголосувала за визнання смерті міського голови, а також за звернення до Верховної Ради України про невідкладне призначення перевиборів у Луцьку. Однак Ігор Поліщук не поспішає відправляти документ у парламент, а поки що має можливість і без виборів відчути себе фактично міським головою.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!