Луцький СГК виготовлятиме горілку на експорт із волинського зерна

Луцький СГК виготовлятиме горілку на експорт із волинського зерна

Волинь

Незважаючи на те, що нині в уряді розробляється програма з приватизації окремих структурних підрозділів державного підприємства «Укрспирт», Луцький спиртогорілчаний комбінат залишиться у державній власності. Більше того, його планують модернізувати, щоб мати експортний потенціал (як відомо, уже є домовленість із німецькими продуктовими мережами щодо реалізації у Європі однієї з марок луцької горілки – ред.).

Про це говорили під час робочої зустрічі у Києві директора департаменту агропромислового розвитку Юрія Горбенка, керівник Луцького спиртогорілчаного комбінату Дениса Шмарова та тимчасово виконуючого обов’язки директора ДП «Укрспирт» Юрія Лучечка.

Юрій Горбенко запевнив у сприянні щодо забезпечення підприємства зерном волинських аграріїв. Юрій Лучечко запропонував наступну зустріч провести на Волині, безпосередньо із виробниками зерна.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!