Луцькі перевізники просять у міськради дозволу на підняття вартості проїзду

Луцькі перевізники просять у міськради дозволу на підняття вартості проїзду

Волинь

У Луцьку перевізники на міських маршрутах подали до міськради розрахунки на підвищення тарифів за проїзд у маршрутках – просять підняти ціну перевезення принаймні до 5 гривень.

Цю інформацію у коментарі «ВолиньPost» підтвердив перший заступник міського голови Григорій Недопад.
«Всі перевізники маршрутні – це і «Луцьке АТП 10701», це і «Санрайз», по інших перевізниках, які працюють від ЛПЕ, дають свої обрахунки. Мали подати на 10 число для департаменту економічної політики, ми мали дослідити і, зрештою, тільки після того приймати якесь рішення. Але це обов’язково буде і громадське обговорення, і регуляторна процедура, круглий стіл», – зауважив Недопад. 
Наразі розрахунки подала лише частина перевізників, які пропонують підвищити тариф до 5 гривень. Вони обгрунтовують своє прохання зростанням вартості пального Мовляв, попередній тариф формувався в умовах, коли паливо коштувало 19-22 гривні, зараз вона становить більше 25 гривень. 
Востаннє перегляд вартості проїзду у луцьких маршрутках відбувся з квітня минулого року. Тоді, до речі, перевізники домагалися підняття тарифу з 3 до 5 гривень, але міська рада погодилася лише на компромісний варіант – 4 гривні за одну поїздку без зміни вартості проїзду для дітей.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!