Волиняни- призери Міжнародного конкурсу “Молодь в лісах Європи”

Волиняни- призери Міжнародного конкурсу “Молодь в лісах Європи”

Волинь

Україну на  фіналі конкурсу «Молодь в лісах Європи» (YPEF), що відбувся  у Литві, представляли школярі  з Волині – Олег Комарницький, Вікторія Мліонік та Богдан Суходольський – учні Луцької гімназії №18, які перемогли у  національному  відбірковому турі. Про це повідомляє прес-служба ВОУЛМГ.

Оцінювалися здібності конкурсантів у кілька етапів, зокрема, презентація традицій своєї країни, доповідь про особливості лісозаготівлі, тестові завдання та демонстрація навиків і базових знань під час практичного етапу, що відбувався безпосередньо у лісі. Все це учасники виконували англійською мовою.  Олег Комарницький здобув 2 місце, а Вікторія Мліонік завоювала бронзу у складі міжнародних команд. Національна команда України зайняла 4 місце.

Варто зазначити, що українці неодноразово здивували журі креативним підходом до виконання завдань. Зокрема, представляючи традиції ведення лісового господарства у своїй країні, школярі створили анімаційне відео, взявши за основу трейлер до фільму «Мавка. Лісова пісня» (режисер Саша Рубан). У ньому розповіли, що живуть на Волині – у краї лісу та озер, де Леся Українка надихнулася на створення знаменитої на весь світ драми-феєрії.

 Чи не найцікавішим етапом конкурсу були практичні завдання. Розпізнати птахів, їстівні і неїстівні гриби, назвати лікарські рослини англійською мовою та пройти смуги перешкод учасникам випало на території Музею бджолярства, що в Інгалінському національному парку.

Нагадаємо, що вперше українська команда приєдналась до складу конкурсантів YPEF у 2015 році. У 2020 році Україна прийматиме фінал міжнародного конкурсу.

 

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×